מאמרים

מאמרים, טיפים, מידע חשוב ועוד הרבה אינפורמציה שכל אוהב הגה צריך לדעת

עצות שימושיות לרכישת אביזרים לרכב

כמה שעות אנחנו מבלים ברכב שלנו? תופתעו לגלות שמדובר באחד המקומות שאנחנו מבלים בהם זמן ממושך במיוחד. בשבוע אחד אנחנו מבלים בממוצע יותר מעשר שעות ברכב, כך שמדובר בחלק ניכר משעות הערות שלנו. כשחושבים על הרכב כעל מקום שאנו שוהים בו כל כך הרבה, מייד עולה המחשבה שכדאי ומומלץ לאבזר אותו היטב וליהנות מן השהות ככל האפשר.
ראשית, כמובן, מומלץ להחזיק את הרכב נקי, מתוחזק ועם ריח נעים. לאחר מכן מתחיל הכיף האמיתי, בצורה של רכישת אביזרים מהנים לרכב. מובן מאליו שיש להשקיע בראש ובראשונה באביזרים שתורמים לבטיחות ולנהיגה נכונה. מצד שני, חשוב לזכור שכאשר הנהג נותר רגוע וערני איכות הנהיגה שלו משתפרת, כך שגם אביזרים שנועדו לשעשוע והנאה אינם מיותרים. רבים מהאביזרים המלהיבים ביותר אינם זמינים בארץ, או שהם יקרים במיוחד. עשו שימוש בכרטיסאשראי ותוכלו לרכוש את המוצרים כמעט מכל מקום בעולם, לעיתים תוך חיסכון ניכר במחיר אפילו כאשר לוקחים בחשבון את מחיר המשלוח שימו לב למכסים ולמיסים כדי לוודא שלא תקלעו להוצאות נוספות.
 
לא מוותרים על האביזרים הבאים
 
כאשר עוסקים באביזרים לרכב האביזר הראשון שעולה על הדעת הוא הדיבורית של המכשיר הסלולארי. דיבורית קבועה מוסיפה לבטיחות הנהיגה, וכיום ישנן מערכות מתוחכמות אשר משלבות דיבורית עם אביזרים חשובים נוספים כגון: מערכת שמע, מערכת ניווט, מערכת התראה וחיישנים ומערכות שליטה ברכב. מהצד השני של הסקאלה, ברמה הפשוטה ביותר, קיימים מאחזים שונים של המכשיר הסלולארי אשר מאפשרים לנהג לדבר בבטיחות בלי להחזיק את המכשיר בידו.

אחרי שטופלו הנושאים החשובים של דיבורית בטיחותית ומערכת ניווט ניתן לחשוב על אביזרים נוספים. אביזר פופולארי במיוחד היום הוא מצלמות לרכב. מצלמות אלו משמשות בתפקיד 'הקופסה השחורה' של המכונית שלכם, כאשר הן מתעדות כל התרחשות ואירוע וכך מאפשרות לערער על דוחות לא מוצדקים ולהגן על עצמכם בתקריות שונות שעשויות להתרחש על הכביש. יתרון נוסף טמון בכך שהן מצלמות את ההתרחשויות ויכולות לשמר חוויות מרגשות מטיולים וחופשות משפחה. 

אביזרים שימושיים נוספים אינם תמיד מוכרים לצרכנים. כך למשל, מומלץ מאד להחזיק ברכב פנס נטען, שאפשר להיות בטוח שישמש אתכם במקרה חירום. משוגעים לדרך יכולים למצוא עניין רב במחשבים אשר משדרים בזמן אמת נתונים על השימוש במנוע. מתקן לבדיקת אלכוהול עצמית יכול לעשות את ההבדל בין שלילת רישיון, או תאונה חלילה, לבין נסיעה בטוחה וחלקה.

נהגים רבים נהנים מקישוט הרכב. בתחום הזה ניתן למצוא עולם שלם ומשעשע – החל בפרחים סולאריים מרקדים וכלה בנורות מהבהבות לתחתית המכונית. גאדג'ט נחמד שניתן לרכוש הוא מקרן לחלון האחורי אשר משדר לנהג שמאחור את תחושותיכם: חיוך, כעס וכן הלאה. כדי להגן על מראה הרכב לאורך שנים ניתן לרכוש ריפודים נשלפים לכיסאות, במיוחד כאשר מדובר במשפחה עם ילדים, אבל ברכבים שמסיעים חיות מחמד. 

רשימת תפוצה

הצטרפו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו ותהנו מהטבות ייחודיות, עדכונים חשובים, ועוד!