מאמרים

מאמרים, טיפים, מידע חשוב ועוד הרבה אינפורמציה שכל אוהב הגה צריך לדעת

אבזור ברכבי קרייזלר

אבזור הרכב משמע התאמה של הרכב לצרכים האישיים של הקונה. נכון להיום יש סוגים שונים של אביזרים לרכב כמו למשל אבזור תאורת רכב, אביזרים חיצוניים לרכב, אביזרים לחלל הפנימי של הרכב ואביזרי רכב שמשמשים למטרת בטיחות.
 
קרייזלר- תאורת הרכב
 
אם בעבר אנשים הסתפקו בקניית רכב עם כמות מסוימת של פנסים ואיכות תאורה, כיום הסטנדרטים שונים לגמרי והיצע אפשרויות התאורה לרכבים גדול. כיום יש אפשרות לבחור פנסים עם נורות הלוגן, תאורת קסנון, הלוגן בכל מיני דרגות בהירות וכל מיני צבעים ועוד. התאורה הנפוצה ביותר לרכבים היא של נורות לד. בדגם הסי 300 יש פנסי לד אחוריים וראשיים, פנסי ערפל, תאורת לד כחולה בלוח המקוונים, תאורה בתא המטען ובתא הכפפות ותאורת מדרכות שממוקמת מתחת לדלתות של הרכב, תאורת קריאה לד לנהג וגם לנוסעים ועוד.
 
קרייזלר- אביזרים פנימיים
 
האבזור הפנימי של הרכב יכול לכלול מערכת סאונד, נגן דיוידי, תקעי USB להטענת הפלאפון, מחזיקי פלאפונים ועוד. בקרייזלר יש שמשה שמצופה בחומר אקוסטי מיוחד שמבודד את רעשי הכביש ומאפשר לנהג ולנוסעים ליהנות מנסיעה שקטה. יש ברכב מחזיקי כוסות מוארים עם אפשרות של חימום/קירור הכוס. גג שמש חשמלי שעשוי משתי שכבות זכוכית ומתפרש על שבעים אחוזים מגג הרכב. בנוסף, בכל הקשור אל מולטימדיה וגלגל ההגה של קרייזלר 300c יש בו  מערכת שאחראית על כל המדיה ברכב, אם מדובר על מסך מגע דרכו ניתן להפעיל את הטלפון הנייד, את ה- MP3, DVD, החימום ברכב, המיזוג, האוורור ועוד. ברכב יש טלפון עם אפשרות של הפעלה קולית ומערכת שמע היקפית. יש מערכת כניסה ללא מפתח לרכב וכפתור להתנעת המנוע. בנוסף, גלגל ההגה מחומם.
 
קרייזלר- אבזור חיצוני
 
מדבקות, אומים, צלחות קישוט, מכסים מיוחדים לטנק הדלק, מדבקות מכסה, גגונים ווויי גרירה. האבזור החיצוני של דגם 300 סי של קרייזלר כולל גריל קדמי בציפוי כרום מבריק, מראות צד מתקפלות חשמליות, מראות צד עם מפשיר אדים ופנסי איתות, מראות צד שמתכווננות בעת הנסיעה ברכב ומתכהות במצבים בהם יש אור שמש  או תאורה בוהקת מדי וזאת על מנת למנוע מצב של סנוור, חישוקי אלומיניום בעלי מראה יוקרתי, פסי קישוט סביב החלונות ובפגוש האחורי. 
 
קרייזלר- אבזור בטיחות
 
בניגוד לשאר האביזרים כאן מדובר על אבזור שאינו משתייך לתיאור של אביזרי נוחות או אסתטיקה, כאן מדובר על אבזור שמבטיח מיגון מקסימאלי ושמירה על חיי הנהג והנוסעים ברכב. אביזרים אלו יכולים לבוא לידי ביטוי במצלמות דרך, חיישן רברס ועוד. בדגם הסי 300 ניתן למצוא מנגנון אוטומציה בכל הקשור אל נעילת כל הדלתות בעת נסיעה ושחרור של הדלתות כאשר המכונית נעצרת, כריות אוויר, חגורות בטיחות מתכווננות, עוגני איזופיקס, מערכות עזר לזינוק בליה ומצבים של בלימת פתע, מערכת לניטור לחץ אוויר ועוד.
 
לסיכום, האבזור ברכבי קרייזלר הוא אבזור מתקדם שמבטיח לנהג ולכל הנוסעים ברכב איכות נסיעה, בטיחות ונוחות מרבית.

רשימת תפוצה

הצטרפו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו ותהנו מהטבות ייחודיות, עדכונים חשובים, ועוד!