מאמרים

מאמרים, טיפים, מידע חשוב ועוד הרבה אינפורמציה שכל אוהב הגה צריך לדעת

השכרת רכב בארץ ובחו"ל- כיצד לבחור נכון?

שירותי השכרת רכבים הם שירותים חיוניים לקהלי יעד שונים, אם מדובר על תיירים שמגיעים מחו"ל לישראל, אם לישראלים שמגיעים אל מדינות שונות מעבר לים ואם לאנשים שמעוניינים לשכור רכבים רק למטרות ואירועים שונים בארץ. מאמר זה יעזור לכם להבין את כל הנקודות החשובות שיש לדעת אודות השכרת רכב בארץ ובמדינות מעבר לים.
 
השכרת רכב-הפתרון האידיאלי
 
בעבר, השכרת רכב היה שירות יקר ורוב האנשים ששכרו רכבים עשו זאת לתקופה קצרה ומחושבת, אך כיום ניתן לראות שמחירי ההשכרה ירדו ואנשים רבים מחליטים להיעזר בשירות זה בארץ ובמדינות שונות בחו"ל. שירות השכרת רכב מתאים למטרות הבאות ולקהלים הבאים:
 
• תיירים- שירותי השכרת רכב מתאימים לתיירים שמגיעים אל מדינה חדשה ואינם מעוניינים  להתבסס על לוחות הזמנים של האוטובוסים והרכבות באותה מדינה. תיירים אלו בוחרים לשכור מכונית ולטייל בכל מקום ובכל שעה שנוחה להם.
 
• עסקים- אנשי עסקים שמגיעים אל מדינות שונות בחו"ל (למטרת פגישות עם לקוחות או תמיכה באתר לקוח), מחליטים לשכור רכב על מנת להגיע ליעדים הנדרשים כמה שיותר מהר. כאן מדובר על השכרות קצרות של בין יום לשבוע. אם בעבר חברות רבות העדיפו לממן לעובדיהם מוניות בחו"ל, כיום העדיפות היא למכונית שכורה, אם משום המחיר ואם משום הנוחות.
 
• מקומיים- קניית רכב ואחזקתו הוא סיפור לא זול ולכן אנשים רבים שעובדים מהבית או משתמשים בהסעות למקום העבודה, מעדיפים לוותר על קניית רכב וכל הקשור אל אחזקתו. אלו מעדיפים לשכור רכב ליום או כמה ימים כל אימת שיש אירוע חשוב אליו הם מעוניינים להגיע. ניתן לראות זאת רבות אצל הקהל החרדי.
 
השכרת רכב בישראל
 
השכרת רכב בארץ מחייבת הכנה מקדימה שכוללת בדיקה שלפני השכרה וזאת על מנת לבחור בחברת השכרת הרכב המתאימה ביותר לצרכים שלכם:
• מוניטין והיתר- חשוב לבחור בחברה מוכרת ובעלת וותק רב שנים ומוניטין מוצלח. בנוסף, יש לוודא שלחברה יש רישיון עסק בתוקף.
• היצע- חשוב לוודא שהחברה אכן מציעה את סוג הרכב אותו אתם מעוניינים לשכור.
• מחיר- חשוב לבצע בירור של טווח מחירי ההשכרה ובהתאם להחליט מהו התקציב אותו אתם מייעדים למטרת השכרת רכב.
• זמנים- יש לבדוק מה העלות של השכרת הרכב לתקופה ארוכה ומהי העלות לתקופה של כמה שעות ובהתאם להחליט מה משתלם לכם.
• התאמה- חשוב לקחת בחשבון שכל לקוח והצרכים שלו. יש לקוחות שמעוניינים ברכבי מנהלים ויש אחרים שמעוניינים ברכבים בהם יש אפשרות למושב בטיחות לתינוק ונלוות נוספות. חשוב לוודא שחברת ההשכרה יכולה לספק לכם את כל הדברים החשובים לכם.
 
לסיכום, השכרת רכב בארץ ובחו"ל תמיד מחייבת בדיקה מקדימה של החברה, אמינותה, היצע הרכבים שברשותה, החוזה עליו חותמים, ביטוחים אותם החברה מספקת וכמובן המחירים המתאימים לכם. 

רשימת תפוצה

הצטרפו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו ותהנו מהטבות ייחודיות, עדכונים חשובים, ועוד!