מאמרים

מאמרים, טיפים, מידע חשוב ועוד הרבה אינפורמציה שכל אוהב הגה צריך לדעת

לא אוהב לטייל? עם הרכב הזה בטח תתחיל

המושג "קרוסואבר" שגור בפי כל מי שמכיר קצת את ענף הרכב ויכול להיות שהגיע הזמן שגם אתה תנצל את היתרונות שלו בשביל לטייל, לבלות וליהנות עם המשפחה. אז ממה כל ההתלהבות? הנה הפרטים המלאים

הרבה אנשים אוהבים לצאת לשטח כדי לטייל עם הרכב אבל נרתעים מהתנאים. מכונית משפחתית רגילה למשל לא יכולה להיכנס לשטח וגם אין טעם לנסות לטפס איתה על מדרכה, כי סביר להניח שהיא תספוג נזקים בלתי הפיכים. מצד שני, רק למעטים יש רכבי שטח ייעודיים שבעזרתם ניתן לצאת לדרך בלי חשש. הפתרון המסתמן הוא לשלב בין העולמות עם רכבי קרוסאובר וזו ככל הנראה גם אחת הסיבות העיקריות להצלחתם.

התחתנתם בשעה טובה ועכשיו אתם מעוניינים לרכוש בית ולהקים משפחה? מזל טוב! סביר להניח שהצעד הבא שלכם יהיה לקחת משכנתא, כדי לממן את רכישת הדירה החדשה שלכם. בנקים רבים ינסו לפתות אתכם לבוא דווקא אליהם ולקחת אצלם את ההלוואה – אבל הם לא יספרו לכם על הסעיף החשוב ביותר בנטילת משכנתא – וזה עד כמה חשוב לכם לדייק בבחירת ביטוח המשכנתא. מבולבלים? להלן תשובות לשאלות נפוצות בתחום ביטוח המשכנתא.

בעלי רכבים פרטיים צריכים לזהות את התזמון הנכון להחלפת הרכב כדי למנוע הוצאות מיותרות, לשפר את איכות החיים ולחסוך עוגמת נפש. הנה כמה מקרים שאולי רלוונטיים גם עבורכם
רכב פרטי הוא כידוע אמצעי התחבורה הנפוץ בישראל, בין היתר בגלל תחבורה ציבורית לוקה בחסר ואפשרויות מימון נוחות. השאלה היחידה היא מתי בעלי רכבים פרטיים צריכים להחליף את הרכב שלהם ברכב אחר. 

אתם בטח יודעים שבקטנוע אפשר להצמיד את הברכיים אחת לשנייה ובאופנוע לא, אבל מה שאר ההבדלים בין סוגים שונים של רכב דו-גלגלי? רגע לפני שאתם רצים לקנות קסדה, קבלו את המדריך המלא עם כל המושגים החשובים
בשנת 2015 היו על כבישי הארץ 127,498 אופנועים, לעומת 124,081 בשנת 2014 ו-121,218 בשנת 2013. השינוי לא גדול, אך הוא מעיד על עלייה הדרגתית ועקבית בכמות כלי הרכב הדו-גלגליים. לצורך השוואה, בשנת 2011 נרשמו רק 117,254 רכבים מן הסוג הזה ולפני 2010 הם כמעט לא חצו את רף ה-100,000.

רוכבי אופנועים למרחקים ארוכים הם זן מיוחד. לא מדובר על אנשים שמשתמשים באופן מעשי בכלי רכב קל וקטן כדי להתגבר על פקקי תנועה וקשיי חניה. הגרעין הקשה של חובבי האופנועים מורכב מאנשים שמכורים לחוויה שאין לה תחליף: נסיעה מהירה על כבישים ארוכים בכלי רכב חזק ועוצמתי. שוק האופנועים בישראל גדל בהתמדה, למרות שמרבית הגידול מתרחש באופנועים הקטנים. 

רשימת תפוצה

הצטרפו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו ותהנו מהטבות ייחודיות, עדכונים חשובים, ועוד!